Nagroda za czytanie książek – lunch w restauracji z dyrektorem szkoły :)

Edukacja Wszystkie

O tym jak szkoła zachęca dzieci do czytania książek, pisałam już wcześniej. Dzieci zdobywają punkty, za które dostają odznaki. Ale to nie wszystko. Dzieci, które zdobyły tych punktów najwięcej dodatkowo pod koniec roku szkolnego idą na lunch z dyrektorem szkoły. :)

Na kierunekfloryda.com/jak-szkola-zacheca-dzieci-do-czytania-ksiazek znajdziecie więcej informacji o odznakach i punktach za czytanie książek. Oprócz odznak dodatkowo każde dziecko, które otrzyma 300 punktów (klasy od 3 do 5) lub 200 (od zerówki do 2 klasy) pod koniec roku szkolnego dostaje dodatkową nagrodę, lunch z dyrektorem szkoły. :)

Na taki właśnie lunch w dniu wczorajszym wybrała się ponad setka dzieci ze szkoły mojego syna. Cała restauracja została dla nich specjalnie zamknięta. Każde dziecko otrzymało Chicken Tenders, czyli piersi kurczaka w panierce, frytki oraz wodę niegazowaną. Można było prosić o dokładkę. :) Mój syn był zachwycony. :)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *