Dołącz do naszej społeczności miłośników Stanów Zjednoczonych

Nasz blog Wszystkie
Zapraszamy do naszej społeczności miłośników Stanów Zjednoczonych! Dzięki temu, że do nas dołączysz, będziesz miał dostęp m.in. do naszych podcastów.

Od jakiegoś czasu prowadzimy bloga www.KierunekFloryda.com, stronę www.KierunekUSA.com oraz grupę facebookową “Przeprowadzka do USA, wizy, loteria wizowa, zielona karta itp.“. Nie przyjmujemy wyskakujących reklam, które spowalniają czytanie artykułów, nie pobieramy opłat za dostęp do treści na naszej stronie.

Poświęcamy jednak na to swój wolny czas.

Dlatego właśnie prosimy Was o wsparcie, żebyśmy mogli to robić jak najdłużej.

Jednym ze sposobów wsparcia jest dołączenie do naszej społeczności miłośników Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu, że do nas dołączysz, będziesz mieć dostęp m.in. do:

1. Podcastu “Angielski z Rafałem” – aktualnie mamy 25 odcinków! Rafał w podcaście uczy Was potocznego języka angielskiego.
2. Podcastu “Pytania i odpowiedzi” – aktualnie mamy 12 odcinków! Karolina odpowiada na pytania związane z przeprowadzką i życiem w USA.

3. “Word of the Day” – słówka angielskie na każdy dzień tygodnia i ich wymowa!

A już niedługo kolejne materiały dostępne tylko dla naszych subskrybentów! Zapraszamy serdecznie!
 
Kliknij tutaj https://buymeacoffee.com/kierunekusa i dołącz do nas!
 
Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *