Podcast “Angielski z Rafałem” o Florydzie

Angielski amerykański Pozostałe Wszystkie

Zapraszamy wszystkich do podcastu naszego syna. Rafał od jakiegoś czasu nagrywa podcast “Angielski z Rafałem”, w którym w prosty i przystępny sposób uczy języka angielskiego. Tym razem nagrał odcinek o Florydzie.

Część z Was już wie, że od jakiegoś czasu nasz syn Rafał, nagrywa podcast. W każdym porusza inny temat wplatając w niego słówka i zwroty po angielsku. Niektóre odcinki są całe w języku angielskim. Są też odcinki powtórkowe po każdych 10 odcinkach. 

Tym razem Rafał nagrał odcinek o Florydzie, gdzie przekazuje wiele różnych słówek związanych z Florydą. Zapraszamy do słuchania na www.buymeacoffee.com/kierunekusa/podcast-angielski-z-rafalem-odcinek-19-floryda

Słuchanie podcastu wymaga wykupienia subskrypcji w wysokości $5/miesięcznie lub $50 rocznie. W ramach tej subskrypcji będziecie mieć dostęp do dodatkowych materiałów związanych z przeprowadzką do USA, nie publikowanych gdzie indziej.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *