Podcast “Pytania i odpowiedzi”

O nas Wszystkie

Zapraszamy do naszego kolejnego podcastu! Tym razem w podcaście będziemy odpowiadać na zadane przez Was pytania. To już drugi podcast po tym, jak w zeszłym roku odpaliliśmy “Angielski z Rafałem”. Zapraszamy do słuchania!

Wszystkich, którzy zamierzają się przeprowadzić do Stanów Zjednoczonych albo tych, którzy chcą zgłębić wiedzę o tym kraju lub podszkolić się z języka angielskiego, serdecznie zapraszamy do słuchania naszych podcastów. Wystarczy, że wejdziecie na www.buymeacoffee.com/kierunekusa, gdzie możecie wykupić dostęp do podcastów za $5/miesięcznie lub $50 rocznie. W tym momencie znajdziecie tam już 10 odcinków podcastu “Angielski z Rafałem” oraz 1. odcinek naszego nowego podcastu “Pytania i odpowiedzi”.

W podcaście “Pytania i odpowiedzi” będziemy odpowiadać na Wasze pytania. Przez 10 lat pobytu w Stanach Zjednoczonych dostaliśmy od Was telefonicznie, emailem, na social media, a nawet w bezpośrednich rozmowach bardzo dużo pytań. Będziemy się starali na nie odpowiadać właśnie w tym podcaście. Oprócz tego będziemy odpowiadać na pytania, które będziecie nam zadawać poprzez platformę buymeacoffe, czy to w wiadomości prywatnej, czy w komentarzach.

W 1. odcinku nowego podcastu posłuchacie trochę o nas oraz odpowiemy na 1. pytanie! Zapraszamy jeszcze raz do słuchania!

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *