Podcast “Angielski z Rafałem”

Angielski amerykański Wszystkie

Zapraszamy wszystkich do dołączenia do subskrybentów podcastu “Angielski z Rafałem”! Nasz syn postanowił poświęcić trochę czasu na przekazanie Wam swojej wiedzy odnośnie angielskiego amerykańskiego.

Ten pomysł chodził nam po głowie już od jakiegoś czasu. Wiele osób, które się ze mną kontaktują, boją się, jak ich dzieci poradzą sobie tutaj z jęz. angielskim.

Dlatego właśnie powstał ten podcast. Rafał stara się w nim jak najwięcej nauczyć Was angielskiego potocznego, takiego jakim posługują się Amerykanie, szczególnie ci młodzi Amerykanie. Aktualnie w podcaście znajdują się już 3 odcinki, a Rafał pracuje nad kolejnymi.

Subskrybenci będą mogli komentować odcinki podcastu oraz zamieszczać swoje propozycje. Rafał będzie się starał sprostać prośbom, tak, żeby każdy był zadowolony. Oprócz tego subskrybenci będą mieli dostęp do innych materiałów odnośnie wyjazdu do USA, dostępnych tylko dla nich!

Niestety wiąże się to z niewielką opłatą, $5/miesięcznie (lub $50 rocznie). Im więcej subskrybentów tym Rafał będzie bardziej zmotywowany do działania. A i my mamy plany, żeby od siebie coś ponagrywać. Coś, co się przyda wszystkim marzącym o przeprowadzce do USA albo tym, którzy mają plan i chcą się porządnie do takiej przeprowadzki przygotować.

Zapraszamy na www.buymeacoffee.com/kierunekusa, gdzie możecie wykupić subskrypcję i zacząć słuchać podcastu Rafała (Membership – Poziom Lincolna). Możecie też nas tam wesprzeć w inny sposób.

Przy okazji… www.KierunekUSA.com to nasz drugi projekt, na którym zamieszczamy krótkie artykuły związane z całymi Stanami Zjednoczonymi. Ponieważ coraz więcej podróżujemy, chcemy się dzielić z innymi nie tylko tym, co się dzieje na Florydzie, ale również w innych częściach USA.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *