Patriot’s Pier na Siesta Key w Sarasocie

Ciekawe miejsca Wszystkie

Patriot’s Pier to miejsce, gdzie upamiętnia się weteranów i gdzie odbywają się różnego rodzaju ceremonie. Znajduje się na wyspie Siesta Key w miejscu wejścia nr 2 na plażę Siesta Key Beach. 

O miejscu tym ciężko znaleźć wiele informacji w Internecie. Niestety również ciężko tam zaparkować, ponieważ nie ma tam miejsc parkingowych. Można tylko podjechać na chwilę albo zaparkować gdzieś dalej i się przespacerować. Ja zazwyczaj wybieram się tam na spacer i idę od głównego wejścia. Należy iść cały czas w prawo aż zobaczycie powiewające flagi. W okresie świąt Bożego Narodzenia zobaczycie również choinkę.

Codziennie o zachodzie słońca odprawiana tam jest krótka ceremonia na cześć weteranów. Pamiętam jak byliśmy tam raz na 11 września, było bardzo uroczyście i wzruszająco. Są tam też odprawiane różnego rodzaju msze św. 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *