Siesta Key Crystal Classic 2023

Wszystkie Wydarzenia

Kolejne zawody z rzeźbienia z piasku na Siesta Key w Sarasocie za nami! Jak co roku, również i w tym roku powstały ciekawe rzeźby, niektóre z bardzo fajnymi przekazami.

W tym roku na Crystal Classic wybraliśmy się ostatniego dnia, w poniedziałek. Zawody trwały od piątku, w niedzielę artyści kończyli pracę i zostały ogłoszone wyniki, natomiast poniedziałek był dodatkowym dniem, w którym można było jeszcze zobaczyć rzeźby. Dlatego też chyba na dwóch czy trzech rzeźbach były już widoczne ubytki. Co nie zmieniało faktu, że rzeźby były naprawdę piękne!

To już dziewiąte nasze Crystal Classic! Niesamowite jak ten czas leci. Od kiedy mieszkamy w Sarasocie, za każdym razem odwiedzamy to wydarzenie. I za każdym razem opisujemy to wydarzenie na naszym blogu. Tylko w jednym roku, 2020, zawody się nie odbyły przez pandemię. 

Zachęcamy Was do obejrzenia krótkiego filmiku oraz zdjęć. A jeśli chcielibyście zobaczyć, które rzeźby zdobyły nagrody, odwiedźcie oficjalną stronę www.siestakeycrystalclassic.com. (W momencie pisania tego artykułu wyników na stronie jeszcze nie ma, ale na pewno niedługo się pojawią.)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *