Parki w Sarasocie i okolicach

Parki i place zabaw Wszystkie

Ostatnio bardzo często spacerujemy w parkach w naszych okolicach. A że nie lubimy nudy, staramy się jak najbardziej różnicować sobie nasze spacery. Dzięki temu poznajemy nie tylko nowe parki, ale nowe miejsca w parkach, które już wcześniej odwiedziliśmy.

Każdy właściciel psa wie, że piesek skłania do spacerów. Nawet jak się czasami nie chce, to trzeba z nim wyjść. A żeby nie było nudno warto wychodzić w różne miejsca. Tak właśnie my robimy. Przynajmniej raz dziennie wychodzimy na dłuższy spacer, często odwiedzając okoliczne parki.

Niesamowite jest to ile fajnych parków mamy w naszych okolicach. Już wcześniej wiele z nich zwiedzaliśmy, ale teraz poznajemy nowe albo jeszcze lepiej te nam wcześniej znane. Okazuje się, że często w parkach, tych, które wydają nam się małe, zlokalizowane gdzieś między głównymi ulicami, ukrywają się ścieżki spacerowe wśród natury, którą tak bardzo lubimy. 

Ponieważ aktualnie mamy szczyt gorąca na Florydzie, spacery w parkach, szczególnie wieczorami, sprawiają, że możemy ciut odetchnąć, wybieramy zazwyczaj parki, w których ścieżki znajdują się głównie wśród drzew. Mimo tego często jak spacerujemy wieczorami, temperatura i tak jest w okolicach 30C.

Zwiedzając parki, robimy dla Was zdjęcia, a potem staramy się je zamieszczać nie tylko na naszych profilach facebookowych, ale głównie w naszym przewodniku na stronie kieruneksarasota.com/przewodnik/parki. Zachęcamy do odwiedzenia tej strony. Zobaczycie, ile fajnych miejsc jest w naszych okolicach. A jeśli macie pieska, koniecznie przed pójściem do parku sprawdźcie czy na pewno jest on przyjazny pieskom. W większości parków pieski są mile widziane, ale niestety nie we wszystkich, co też rozumiemy.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *