Magiczny ogród z kamykami

Ciekawostki Wszystkie

Uwielbiam takie inicjatywy… na wczorajszym spacerze w okolicach St. Armands Circle nagle zobaczyliśmy ten magiczny ogród z kamykami. 

Pomalowane kamyki można znaleźć w różnych miejscach. Wiem, że tego typu akcje są również popularne w Polsce. U nas już w wielu miejscach widziałam pozostawiane kamyki z jakimś rysunkiem, złotą myślą, często czymś pozytywnym. Takiego jednak ogrodu kamyków nigdy wcześniej nie spotkałam. Uważam, że jest to super akcja, ponieważ każda akcja, która sprawi, że poczujemy się chociaż przez chwilę lepiej czy się uśmiechniemy, jest dobra. 

Ogród ten znajduje się przy St. Armands Circle w Sarasocie. Jak będziecie szli w stronę plaży Lido Beach, nie środkowym chodnikiem, ale po prawej stronie, na pewno nie ominiecie tego miejsca. Można zostawić swój pomalowany kamyk, a można też zabrać jeden z tych, które tam się znajdują. Uwaga! Nie trzeba być artystą, żeby pomalować taki kamyk, chociaż jak już pomalujemy, to chyba możemy nazywać się artystami.

Polecam tę “zabawę”. Może to jakaś inspiracja dla rodziców. Pozbierać trochę kamyków i spędzić jakiś wolny dzień z dziećmi bawiąc się w artystów. A potem można wybrać się na spacer na St. Armands Circle albo na plażę Lido Beach i przy okazji zajrzeć do tego niesamowitego magicznego ogrodu.

A jak jesteście na Facebooku warto już teraz dołączyć do grupy Sarasota Rocks www.facebook.com/groups/sarasotarocks

 

Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *