Jedzenie na łonie natury

Restauracje Wszystkie

Jedną z rzeczy, które lubimy na Florydzie są wszechobecne restauracje, bary, kawiarnie na powietrzu. Dzięki florydzkiej pogodzie, możemy często cieszyć się takimi miejscami.

Oczywiście czasami, a szczególnie w miesiącach letnich, ciężko wytrzymać siedząc przez dłuższy czas na zewnątrz, ale przez większość czasu w roku spokojnie można korzystać z takich miejsc. Dzięki wszechobecnej naturze możemy spędzić czas z przyjaciółmi w bardzo miłej atmosferze zajadając się lokalnymi smakołykami.

Jak tylko możemy, wybieramy właśnie takie miejsca, albo gdzieś przy wodzie, gdzie można podziwiać przepływające łódki (a nawet delfiny na wolności), albo np. w jakimś parku wśród drzew, a czasami przy kanałach, w których można wypatrzyć aligatora!

Jak będziecie na Florydzie i będziecie szukali jakiejś restauracji, celujcie właśnie w takie miejsca! Od razu zaznaczamy, że często nie są to luksusowe miejsca, ale bardziej bary pod parasolami, ze stołami ustawionymi na trawie czy piasku. My takie lubimy! Bo przecież najważniejsze jest miejsce no i jedzenie, a często w takich miejscach można znaleźć pyszne hamburgery albo lokalne ryby czy owoce morza.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *