Restauracja Luna w Venice na Florydzie

Restauracje Wszystkie

Restauracja Luna znajduje się w centrum Venice koło Sarasoty. Usytuowana jest w pięknym budynku we włoskim stylu, można usiąść zarówno w środku jak i na zewnątrz. Polecamy wszystkim miłośnikom włoskiej kuchni!

Restaurację tę znaleźliśmy przypadkowo, spacerując w centrum Venice. Lubimy restauracje, w których można zjeść posiłek na zewnątrz, pod palmami, korzystając z florydzkiej pogody. 

Restauracja ta zaskoczyła nas kilkoma rzeczami. Po pierwsze budynkiem (zobaczcie na zdjęciach). Wybraliśmy miejsce na zewnątrz, w którym czuliśmy się naprawdę jak we Włoszech. Po drugie, kelnerka od razu nas poinformowała, że przyjmują płatności tylko czekami i gotówką (dobrze, że bankomat był w pobliżu). Po trzecie, również ta sama kelnerka poinformowała nas, że ich porcje są naprawdę duże i często 2 osoby zamawiają jedną porcję. I miała rację. Zamówiliśmy jedno danie (4 różne dania włoskie w jednym, tzw. combo) i zjedliśmy we dwójkę, trochę ponad połowę. Resztę zapakowano nam do domu.

Przed podaniem dania, dostaliśmy pyszny ciepły chlebek z masłem i włoską pastą (nie pamiętam nazwy, pyszna, ale baaardzo ostra!). 

Polecamy każdemu, kto wybierze się na spacer główną uliczką Venice. Restauracja Luna znajduje się kawałeczek od niej na ul. 200 Saint Augustine Ave.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *