New Pass Grill w Sarasocie

Restauracje Wszystkie

Ostatnio w drodze z Longboat Key do Sarasoty, stwierdziliśmy, że wybralibyśmy się do jakiegoś tiki baru przy wodzie. Palcem po mapie znalazłam New Pass Grill.

Według strony internetowej www.newpassgrill.com w barze tym sprzedano od 1929 ponad milion hamburgerów. :) I podobno hamburgery te smakują wyśmienicie. :D Postanowiliśmy to sprawdzić.

Lubimy takie miejsca, gdzie kelner nie podchodzi co chwilę pytając, czy nam smakuje, gdzie można na luzie posiedzieć, a jeszcze jak do tego jest widok na wodę, łódki i przepływające delfinki… 

New Pass Grill znajduje się blisko Mote Aquarium w Sarasocie, także jest to idealne miejsce na posiłek zaraz po zwiedzaniu akwarium, ale i nie tylko. Znajduje tuż przy wjeździe na wyspę Longboat Key, która prowadzi między innymi do kolejnej pięknej wyspy Anna Maria Island.

Ale wróćmy do tych słynnych hamburgerów. Posiłki w New Pass Grill zamawia się samemu przy okienku. I tak samo samemu się je odbiera. Polecamy słynnego hamburgera, New Pass Burger, do którego samemu wybiera się dodatki (cebulę, pomidor, ogórek itp.). Polecamy iść na łatwiznę i wybrać wszystkie. :D Tak też my zrobiliśmy. Jedzenie dostaje się bez zbędnej zastawy (jak na zdjęciu). Kto się przejmuje talerzem, kiedy przed nim są takie widoki? No i przecież nie to jak podane jest jedzenie jest najważniejsze. Najważniejszy jest smak. A New Pas Burger był naprawdę dobry. 

Jeśli ktoś lubi typowe amerykańskie bary z fajną atmosferą, polecamy! Oprócz hamburgerów są tam również inne dania, ryby, kanapki, zupy itp. :) Bar ten połączony jest też ze sklepem dla wędkarzy, także dodatkowa atrakcja dla tych, co lubią łowić ryby. :) Warto również dodać, że przy barze znajduje się przystań dla łódek. :)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *