Baconator w Wendy’s

Restauracje Wszystkie

Kto lubi bekon? A kto lubi hamburgera z bekonem? :) My na pewno. A jak hamburger z bekonem to tylko w Wendy’s. :)

[Not a valid template]

Wendy’s to jedna z amerykańskich sieciówek z fastfoodem, która posiada swoje restauracje w 30 krajach na całym świecie. Pierwsza restauracja Wendy’s została otwarta w 1969 roku w Columbus w stanie OHIO. Mamy szczęście, że jedna z tych restauracji znajduje się dosłownie 5 minut od nas. Dzięki temu, jak tylko mamy ochotę na hamburgera, zazwyczaj wybieramy Wendy’s i kanapkę Baconator albo Son of Baconator (mniejszy odpowiednik Baconator’a). :D Oprócz kanapki Baconator mój mąż bardzo lubi chili. Także z czystym sumieniem możemy polecić te produkty. W ofercie Wendy’s znajdują się również inne kanapki, sałatki itp., czyli podobnie jak w typowych sieciówkach fastfoodowych. :)

Restauracja Wendy’s reklamuje się tym, że ich wołowina jest zawsze świeża i nigdy nie mrożona. Powiedzmy, że w to wierzymy. ;)

Jak chcecie się dowiedzieć więcej o Wendy’s odwiedźcie ich oficjalną stronę www.wendys.com.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć, które dla Was wykonaliśmy. Znajdziecie na nich kanapkę Son of Baconator, chili, frytki oraz napój (my zazwyczaj bierzemy mrożoną herbatę). ;)

 

 

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Baconator w Wendy’s

  1. Swego czasu w usa, nieopodal florydy;-) mialem okazje zatrzymac sie w Wendy’s.Zdecydowanie bardziej wolalem Diary Queen ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *