BurgerFi – hamburgery bez antybiotyków

Restauracje Wszystkie

Hamburgery bez hormonów, sterydów i antybiotyków. Przynajmniej tak reklamuje swoje produkty sieć BurgerFi. I uwaga! Są również burgery dla wegetarian i wegan. ;)

[Not a valid template]

Już po raz trzeci odwiedziliśmy restaurację fastfoodową BurgerFi. Po raz pierwszy o niej powiedzieli nam znajomi. I jak widać, zasmakowało nam, bo do niej wracamy. ;)

Pierwszą restaurację BurgerFi otwarto w lutym 2011 roku w Lauderdale-By-The-Sea na Florydzie. Aktualnie sieć posiada ponad 100 placówek, w tym jedną w Sarasocie. :)

BurgerFi reklamuje swoje mięso jako zdrowe, pochodzące z najlepszych rancz w USA i niezawierające hormonów, sterydów i antybiotyków. Według raportu z października tego roku jest to jedna z dwóch sieci w USA, które zdobyły najwyższą ocenę A jeśli chodzi o niestosowanie antybiotyków w serwowanym mięsie. Większość restauracji zdobyła ocenę F, jedna restauracja D-, B i C nie zdobyła żadna restauracja. O raporcie można poczytać na www.cnn.com/2018/10/17/health/fast-food-burger-antibiotic-grades-study/index.html

W ofercie restauracji można znaleźć m.in. burgery mięsne z wołowiną, bekonem i kurczakiem. A Ci, którzy nie jedzą mięsa, mogą spróbować VegeFi Burger albo iść jeszcze dalej i zamówić Vegan Beyond Burger. :) Całą ofertę i więcej informacji znajdziecie na stronie oficjalnej burgerfi.com

Ci, którzy lubią hamburgery, powinni chociaż raz spróbować tych z BurgerFi. A jeśli się skusicie, koniecznie napiszcie w komentarzu jak Wam smakowało. Zaznaczamy, że ceny są mniej więcej 2 razy wyższe niż w McDonalds. ;) Ale może to też świadczy o jakości jedzenia. ;)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *