Sloppy Joes

Sloppy Joe’s – ulubiony bar w Key West Ernesta Hemingwaya

Restauracje Wszystkie

Słynny bar Sloppy Joe’s znajduje się na rogu ulic Green i Duval w Key West od 1937 roku. Jest to miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić przy okazji pobytu na Key West.

My tak właśnie zrobiliśmy, kiedy w zeszłym roku wybraliśmy się na wycieczkę do Key West. Stwierdziliśmy, że po całym dniu zwiedzania, zjemy coś w słynnym Sloppy Joe’s, którego stałym gościem był kiedyś m.in. Ernest Hemingway. 

W barze tym nie znajdziecie dań podanych na porcelanowej zastawie. Nie zjecie tu wyszukanej kolacji przy świecach. Ale za to zrelaksujecie się w fajnej atmosferze i przy dobrej muzyce.

Niestety wiemy, że aktualnie Sloppy Joe’s przez panującą sytuację z koronawirusem, jest zamknięty. Mamy nadzieję, że niedługo sytuacja się poprawi i znowu będzie można zrelaksować się w tym miejscu. :)

Tych, co chcą dowiedzieć się więcej o Sloppy Joe’s, zapraszamy na ich oficjalną stronę sloppyjoes.com

I oczywiście zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć. Znajdźcie w niej m.in. polską flagę. ;)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *