Covid19

Oczyszczacze powietrza w szkole Pine View

Edukacja Wszystkie

Dzięki zaangażowaniu rodziców w szkole, do której chodzi nasz syn, udało się zebrać $70,968 na zakup wysokiej jakości oczyszczaczy powietrza, które obniżają ryzyko zarażenia się koronawirusem. W każdej sali będzie stał jeden taki oczyszczacz. 

W sumie zostanie zakupionych 130 oczyszczaczy, z czego 112 powędruje do każdego nauczyciela w szkole, a reszta zostanie przekazana innym szkołom w Sarasota County.

Oczyszczacze mają zostać dostarczone do szkoły jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Bardzo nas cieszy taka inicjatywa, ponieważ zdecydowaliśmy, że nasz syn pójdzie do szkoły normalnym trybem. Mieliśmy do wyboru 3 opcje, w tym pozostawienie go w domu i naukę online.

Szczegółowe informacje odnośnie całej tej inicjatywy znajdziecie na www.heraldtribune.com/story/news/education/2020/08/25/pine-view-school-parents-raise-70-968-air-purifiers/3430843001/

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *