Embracing Our Differences, Sarasota 2024

Pozostałe Wszystkie

Embracing Our Differences to wystawa, którą staram się odwiedzać co roku. W zeszłym roku niestety ją przegapiłam, ale w tym roku udało mi się ją zobaczyć.

Wystawa ta jest zlokalizowana m.in. w Bayfront Park w Sarasocie, czyli w jednym z moich ulubionych miejsc. Dzięki temu odwiedzenie jej można połączyć ze spacerem nad wodą czy drinkiem w Oleary’s Tiki Bar.

Co do samej wystawy… są to billboardy z inspirującymi rysunkami i cytatami. Pokazują one jak ważne jest zaakceptowanie inności w dzisiejszym świecie. Promują zrozumienie oraz empatię i krytykuje uprzedzenie i dyskryminację. Pokazują dlaczego przyjmowanie różnić jest ważne i jak korzystne może być dla nas.

Na wystawę tę są organizowane wycieczki szkolne i wcale się nie dziwię, ponieważ autorami zarówno rysunków jak i cytatów są uczniowie różnych szkół. 

Zobaczcie sami na zdjęciach…

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *