Kermit’s Key West Key Lime Shoppe

Ciekawe miejsca Kuchnia Wszystkie Zakupy

Ostatnio pisaliśmy o key lime pie. Tym razem opowiemy Wam o miejscu, w którym musicie koniecznie spróbować tego ciasta.

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, key lime pie to deser zrobiony m.in. z limonek, które rosną głównie na Florida Keys. Ale z limonek tych można zrobić również wiele innych rzeczy, o czym przekonaliśmy się w jednym z urocznych sklepików na Key West.

Kermit’s Key West Key Lime Shoppe (bo o nim mowa), ma na Key West dwie lokalizacje. My byliśmy w tej na ul. 431 Front Street #2. Naprawdę warto tam zajrzeć i spróbować nie tylko słynnego key lime pie, ale też innych produktów. Niektórych z nich można dosłownie spróbować wcześniej zanim się je kupi. A do kupienia są m.in. żelki, ciasteczka, a nawet sosy barbeque. I wszystko z dodatkiem key lime.

Kermit’s, bo cały sklep jest w zielonych kolorach, tak jak limonki key lime i jak kermit żaba. :D 

My już tęsknimy nie tylko za smakiem key lime, ale ogólnie za Key West i mamy nadzieję, że niedługo znowu się tam wybierzemy. Wtedy na pewno ponownie udamy się do sklepiku Kermit’s. 

Zapraszamy Was do odwiedzenia strony internetowej www.keylimeshop.com, gdzie znajdziecie m.in. przepis na to słynne ciasto.

A tymczasem zerknijcie na poniższe zdjęcia zrobione przez nas w sklepiku, w którym my byliśmy.

Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *