Wyjechaliśmy z Florydy!

Poza Florydą Wszystkie

W końcu się udało! Wyjechaliśmy z Florydy (nie martwcie się, tylko na chwilę) i zobaczyliśmy malutką część Stanów Zjednoczonych. Na razie malutką, bo kawałek Georgii i Karoliny Południowej, ale już planujemy następną podróż. 

Zawsze byliśmy podróżnikami. To właśnie podróż po Europie pchnęła nas do wyjazdu z Polski. Od kiedy jesteśmy w USA zwiedzaliśmy intensywnie Florydę, ale już nieraz planowaliśmy jechać dalej. Nasza praca jednak nie pozwalała nam na dłuższe wyjazdy. Tym razem się udało, nie na długo bo na kilka dni, ale zdążyliśmy zobaczyć m.in przepiękne miasto Savannah słynne m.in. z filmu Forest Gump (to właśnie w Savannah siedział na ławeczce i opowiadał historię swojego życia), część Karoliny Południowej i park stanowy w Georgii, w którym nocowaliśmy.

Wiemy, że nasz blog jest o Florydzie, ale na pewno będziemy też pisać o innych miejscach, które odwiedzimy, dlatego stworzyliśmy kategorię “Poza Florydą“, gdzie znajdziecie nasze relacje spoza Florydy. Już niedługo pierwsze materiały z Georgii i Karoliny Południowej!

Tymczasem zapraszamy na nasz profil facebookowy, gdzie znajdziecie dodatkowe filmiki i zdjęcia z naszych podróży i nie tylko www.facebook.com/KierunekFloryda

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *