Bluffton w Karolinie Południowej

Poza Florydą Wszystkie

Nadrabiania zaległości ciąg dalszy! Tym razem zapraszamy Was do uroczego miasteczka zwanego Bluffton w Karolinie Południowej w drodze z Hilton Head Island do Savannah.

Niestety praca nie pozwala nam być na bieżąco ze wszystkimi artykułami, zdjęciami i filmami na naszym blogu, dlatego czasami wracamy do przeszłości… tym razem do Bluffton, które odwiedziliśmy w lecie 2020 roku.

Jadąc z Hilton Head Island (o tym miejscu pisaliśmy już wcześniej) do Savannah, po drodze zauważyliśmy ciekawe miasteczko, w którym postanowiliśmy się zatrzymać. Warto było. Mimo że miejsce to wydawało się opustoszałe (do dzisiaj nie wiemy dlaczego), cieszymy się, że zatrzymaliśmy się z nim chociaż na chwilę.

Okazało się jednak, że zobaczyliśmy tylko małą część Bluffton. Wybraliśmy tę część, ponieważ mnie jak zwykle zauroczyły kolorowe domki. Szukając natomiast informacji o tym miejscu, okazało się, że gdybyśmy zjechali z drogi na drugą stronę miasteczka, zobaczylibyśmy jego starszą, na pewno ciekawszą część. Ale co się odwlecze to nie uciecze, jesteśmy pewni, że jeszcze kiedyś będziemy przejeżdżać tamtą droga i wtedy zaplanujemy więcej czasu na to miejsce.

Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *