Georgia Welcome Center w St. Marys przy I-95

Poza Florydą Wszystkie

Welcome centers to miejsca znajdujące się zazwyczaj przy wjazdach do danych stanów. My ostatnio zatrzymaliśmy się w takim miejscu przy wjeździe do stanu Georgia.

Welcome centers są nazywane również visitors’ centers, visitor centers, visitor information centers lub tourist information centers. 

Niestety z uwagi na pandemię, w tym konkretnym Welcome center były otwarte tylko toalety. ;) Nie można było wziąć ulotek, zdobyć informacji czy zakupić pamiątek z Georgii. Ale można było obejrzeć m.in. torpedę z czasów II Wojny Światowej. 

Wracając na Florydę, chcieliśmy zobaczyć florydzkie Welcome center, niestety nawet zjazd do tego miejsca był zamknięty. Mamy nadzieję, że niedługo wszystko powróci do normy (chociaż w małym stopniu) i tego typu miejsca będą pootwierane.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z Welcome Center w St. Marys przy trasie I-95. 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *