Promy wycieczkowe w porcie na Key West

Ciekawe miejsca Wszystkie

Ogromne promy wycieczkowe z kilkunastoma piętrami od zawsze robiły na nas wrażenie. Dlatego też jak byliśmy na Key West, zatrzymaliśmy się na chwilę w porcie, żeby poobserwować jak odpływają w kolejną podróż, do kolejnego swojego przystanku.

Key West to słynny przystanek dla wielu promów wycieczkowych. Pamiętam jak przez Florydę przeszedł huragan Irma i jak bałagan na Key West spowodowany huraganem został szybko uprzątnięty głównie po to, żeby móc przyjmować u siebie rejsy wycieczkowe. Nic dziwnego, często na takich statkach jest kilka tysięcy turystów, którzy spędzając wiele godzin w danym miejscu, zostawiają w nim sporą część swojego “kieszonkowego”. ;)

Dzięki temu, że port, z którego odpływają promy, jest dostępny dla każdego, można usiąść sobie tuż nad wodą i obserwować jak promy odpływają podążając w kierunku kolejnego przystanku. A robi to naprawdę wrażenie.

Ciekawa jestem kiedy będzie można ponownie bez obaw udać się w taki rejs. Jak tylko taki czas nastąpi, na pewno skorzystamy. :)

Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia krótkiego filmiku i kilku zdjęć.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *