Świąteczne miasteczko w Sarasocie

Boże Narodzenie Wszystkie

U nas okres świąteczny oficjalnie zaczyna się zaraz po Święcie Dziękczynienia, czyli pod koniec listopada. Wtedy jak grzyby po deszczu, wszędzie pojawiają się świąteczne światełka: na domach, ulicach, a nawet palmach! :)


W tym roku postanowiliśmy nagrać dla Was filmik ze świątecznego miasteczka handlowego w Sarasocie. Oprócz ogromnej ilości sklepów i centrum handlowego UTC, w miasteczku tym zbudowano również świąteczną wioskę, gdzie nie zabrakło choinki, lodowiska, a nawet śniegu! :) Dzieci mają frajdę, bo mimo ciepła, jakie panuje na zewnątrz, mogą rozkoszować się śniegiem zjeżdżając na specjalnych dmuchanych oponach (jest to tzw. snow tubing). No i do tego prawdziwe lodowisko, które jest atrakcją nie tylko dla najmłodszych. Ja sama z niego korzystałam w zeszłym roku i w tym na pewno też nie przepuszczę takiej okazji. :)

W wiosce oprócz powyższych atrakcji można również wieczorami posłuchać muzyki na żywo, a w każdy piątek i sobotę obejrzeć film świąteczny. Całą listę atrakcji i więcej informacji odnośnie tego miejsca znajdziecie na oficjalnej stronie www.mallatutc.com/holidayvillage

A tymczasem zapraszam do obejrzenia powyższego filmiku. Zobaczycie na nim nie tylko wioskę świąteczną, ale również mnóstwo świątecznie ozdobionych palm i nie tylko palm! Cała okolica centrum handlowego jest przepięknie ozdobiona, a ponieważ tuż obok znajduje się tor wioślarski, nie zabrakło oczywiście “migających” świątecznych wioślarzy. :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

4 komentarze do “Świąteczne miasteczko w Sarasocie

  1. Super blog, będziemy w Sarasocie w lipcu 2020 przy okazji objazdu po Florydzie .Widzę że miasteczko klimatyczne ;-) Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *