Świąteczna Sarasota 2019

Boże Narodzenie Sarasota Wszystkie

Ale ten czas leci… kolejne Święta na Florydzie i kolejna wycieczka po świątecznie przystrojonej Sarasocie. I kolejny filmik i zdjęcia dla Was. :)


Zachęcamy Was do obejrzenia zdjęć i filmiku z tegorocznej świątecznej Sarasoty.

Na początku zobaczycie rejon centrum handlowego UTC i “świąteczną wioskę”, gdzie atrakcjami były m.in. lodowisko, zjeżdżanie z górki pokrytej śniegiem (tak, śniegiem!) czy świąteczne seanse filmowe na dużym ekranie. :) Oprócz tego nie zabrakło świątecznych światełek! Można było się przejść ścieżką oświętloną pięknie światełkami naokoło jeziora, w środku którego znajdowały się kolejne piękne świąteczne elementy. :)

Później pojechaliśmy pod jeden z najpiękniej ustrojonych domów w Sarasocie. Przed domem stało peeełno dmuchańców. Właściciele domu przeszli samych siebie. :)

Ostatnim naszym przystankiem było kolejne miejsce z dmuchańcami koło jednego z sarasockich sklepów. Tym razem widać było, że autor ekspozycji lubi minionki! :D Ale i nie tylko. Nie zabrakło również m.in. bohaterów słynnej bajki “Frozen”. :)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

4 komentarze do “Świąteczna Sarasota 2019

    1. Dom na rogu Palmer Blvd i Webber Rd, sklep na rogu Cattleman Rd i Palmer Blvd. Nie wiem tylko, czy to już nie za późno. :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *