Świąteczna Sarasota 2021

Boże Narodzenie Sarasota Wszystkie

Kolejny rok się kończy, kolejne Święta przed nami i kolejne świąteczne światełka. Znowu się wybraliśmy na zwiedzanie świątecznej Sarasoty.

W jeden z ostatnich wieczorów postanowiliśmy wybrać się na objazd po Sarasocie, żeby pooglądać świąteczne światełka. Zaczęliśmy od St. Armands Circle, gdzie zauważyliśmy stary model Volkswagena Beetla w “świątecznym przebraniu”. Okazało się, że firma SeaSucker z Bradenton koło Sarasoty ustroiła samochód nie tylko dla reklamy, ale po to, żeby sprawić przechodniom radość… Jak dla nas niesamowita promocja firmy.

Wyjeżdżając samochodem na dalszy objazd po Sarasocie, śmialiśmy się w różnych punktach naszej “podróży”, że trafialiśmy na przesympatycznego Beetla, co zobaczycie na poniższym filmiku. Beetle jeździł po ulicach, trąbił na przechodni, przechodnie się zatrzymywali, uśmiechali, robili filmy, zdjęcia. 

Po objeździe po centrum Sarasoty, pojechaliśmy zobaczyć ustrojone domy sarasockie (adresy znaleźliśmy w Internecie). Zobaczyliśmy m.in. osiedle, w którym większość osób przepięknie ozdobiła nie tylko swoje domy, ale również zrobili nad ulicami tunele ze światełek. 

Wszystko to zobaczycie na poniższym filmiku. Zachęcamy do oglądania!

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *