Five Guys – hamburgery od 1986 roku

Restauracje Wszystkie

Five Guys – jeden z popularnych fast foodów w USA. Ostatnio spróbowaliśmy po raz pierwszy i opinie u nas były różne.

Często mój syn wspomina mi o jakiejś sieci restauracji, o której mówią w szkole, a on jeszcze w niej nie był. W końcu jesteśmy w USA 5,5 roku i nie wypróbowaliśmy jeszcze wszystkich restauracji. Zawsze jednak uważamy, że warto wybrać się chociaż raz i spróbować. Jak nie będzie nam smakowało, więcej nie pójdziemy.

Jedną z takich sieci jest FIVE GUYS, sieć istniejąca w USA od 1986 roku. Słynie przede wszystkim z hamburgerów. Zamawia się jednego z dostępnych hamburgerów i wybiera się tyle dodatków ile się chce. Do tego frytki i napój (czyli standard fast foodów). Wszystko skromnie podane (zobaczcie na zdjęciach), ale to nam akurat nie przeszkadza.

Mojemu mężowi i synowi bardzo smakowało. Mi średnio, raczej więcej nie skorzystam. Jadłam tutaj różne hamburgery i o wiele bardziej mi smakowały. Oczywiście nikogo nie zniechęcam do spróbowania. Każdy lubi co innego, a zawsze warto próbować. Chociaż potem będziecie wiedzieć, co to takiego FIVE GUYS. :)

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o tej sieci, zachęcam do odwiedzenia ich oficjalnej strony www.fiveguys.com

Tymczasem zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z FIVE GUYS w Sarasocie.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *