Crystal Classic 2019 – kolejny raz i kolejne przepiękne rzeźby z piasku

Wszystkie Wydarzenia

Crystal Classic to wydarzenie, które koniecznie trzeba zobaczyć, będąc w Sarasocie w listopadzie. Niesamowite rzeźby z piasku zachwycają każdego.

W tym roku jedynym minusem tej imprezy była pogoda! My jednak jesteśmy ciepłolubni i wolimy takie rzeczy oglądać jak jest 30 stopni, a nie 15 (Celsjusza). ;) Po raz pierwszy poszliśmy chyba na to wydarzenie w butach, mimo że odbywało się na piasku. I po raz pierwszy żałowaliśmy, że piasek na Siesta się nie nagrzewa. :)

Wracając do Crystal Classic, artyści jak zwykle nie zawiedli, a rzeźby były przepiękne. Każda coś przedstawiała, miała jakieś przesłanie. I jak zwykle nie zabrakło rzeźb amatorskich, które również były urocze. :)

Koniecznie obejrzyjcie filmik i galerię zdjęć.

A jak będziecie planowali przyjazd do Sarasoty w listopadzie, koniecznie sprawdźcie wcześniej, kiedy dokładnie jest Crystal Classic. Naprawdę warto! My chodzimy co roku i ciągle nam mało! :)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *