Chalk Festival – rysowanie kredą trójwymiarowych obrazów

Wszystkie Wydarzenia

Ci co nas czytają wiedzą, że w naszych rejonach co roku odbywa się Chalk Festival, czyli rysowanie kredą trójwymiarowych obrazów. Może nie do końca wszystkie są trójwymiarowe, ale wiele z nich tak i robią naprawdę wrażenie.


Mimo, że niedziela 17 listopada powitała nas 13-stopniową temperaturą (55F), to postanowiliśmy jechać na lotnisko w Venice, gdzie odbywało się jedno z naszych ulubionych wydarzeń. Jak zwykle się nie zawiedliśmy, obrazy były naprawdę niesamowite. Niestety nie wszystkie były ukończone ze względu na to, że wcześniej padał deszcz, co przeszkodziło artystom w pracy. 

Artyści pochodzili nie tylko ze Stanów Zjednoczonych, ale również z innych krajów. I jak dla mnie wykazali się nie lada odwagą rysując przez wiele godzin po betonie w takiej temperaturze! ;)

Temperatura nam trochę przeszkadzała w oglądaniu. Ja zmarzłam strasznie, co doprowadziło do tego, że przez 2 tygodnie chorowałam, o czym przeczytacie w poprzednim artykule.

Ze względu na zimno dosyć szybko zakończyliśmy zwiedzanie i udaliśmy się na kolejne z naszych ulubionych wydarzeń, czyli “Crystal Classic”… o czym przeczytacie już niedługo.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia wykonanego przez nas filmu i zdjęć.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *