Chalk Festival 2015

Wszystkie Wydarzenia

W tym roku po raz pierwszy wybraliśmy się na Chalk Festival. W zeszłym roku nam się nie udało i bardzo żałujemy, bo naprawdę warto zobaczyć to niezwykłe wydarzenie. :)

[Not a valid template]

Chalk Festival to inaczej Festiwal Kredy. Jak można się domyśleć, artyści rysują kredą. :) Niezwykłe jest to, że swoje dzieła wykonują na ulicach i że wiele z tych dzieł ma efekt 3D. Oznacza to, że patrząc na dany obraz z pewnego miejsca, wydaje nam się, że to co widzimy naprawdę znajduje się tuż obok nas. :)

Festiwal odbył się na lotnisku w Venice oraz w centrum miasta. Obrazy na lotnisku zrobiły na nas większe wrażenie, ponieważ zajmowały więcej miejsca i często idealnie komponowały się w krajobraz, jak np. żelek z plecakiem patrzący w dal. :)

W wydarzeniu tym brali udział artyści nie tylko z USA, ale również z innych krajów, w tym z Polski. :) Polski artysta wspólnie z artystą z Niemiec stworzył niesamowity obraz dzieci, które tańczyły naokoło wystającej z ziemi skały.

Koniecznie obejrzyjcie naszą galerię zdjęć, na której widać niektóre obrazy z efektem 3D. Zobaczycie też artystów w trakcie pracy, ponieważ nie wszystko było jeszcze ukończone.

Zachęcamy również do obejrzenia filmiku.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *