Chalk Festival 2022 z akcentami ukraińskimi

Wszystkie Wydarzenia

Ostatnio Chalk Festival na lotnisku w Venice został odwołany przez pandemię. Na szczęście w końcu doczekaliśmy się ponownie tego wydarzenia, na którym zbierają się artyści z wielu krajów, żeby zaprezentować na płycie lotniska swoje dzieła. Nie zabrakło oczywiście akcentów ukraińskich.

Chalk Festival to jedno z naszych ulubionych wydarzeń odkąd mieszkamy na Florydzie. Artyści rysują kredą dzieła, często w 3D. Patrząc przez aparat/kamerę w telefonie pod danym kątem wychodzą niesamowite obrazy w trójwymiarze.

W tym roku, a dokładniej w ostatni weekend, nie zabrakło również akcentów ukraińskich. Niestety przez sytuację na Ukrainie, dwóch artystów nie mogło się pojawić na festiwalu. W miejscu gdzie miał swoje stanowisko Alex Maskiov stworzono flagę Ukrainy. W miejscu gdzie miała stanowisko Tetiana Talanova została pusta przestrzeń. 

Oprócz tego kilku innych artystów stworzyło swoje dzieła z myślą o Ukrainie.

Zachęcam o obejrzenia naszej galerii zdjęć. 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *