Wystawa Ukrainian Kids’ Art in Sarasota już niedługo!

Sarasota Wszystkie Wydarzenia

Kolejny raz mój dobry znajomy Wojtek Sawa działa na rzecz Ukrainy. Tym razem zaangażował się w przygotowanie niezwykłej wystawy “Ukrainian Kids’ Art” poświęconej dzieciom z Ukrainy. Na wystawie zaprezentowane będą prace dzieci i młodzieży, a pieniądze ze sprzedaży tych prac, trafią bezpośrednio do autorów!

Nadzieję i cierpienie, magię i i rzeczywistość… to między innymi zobaczycie na rysunkach ukraińskich dzieci, które żyją na Ukrainie albo uciekły z powodu wojny do Polski. Będzie to na pewno piękne i wzruszające wydarzenie. Jedyna okazja by zobaczyć poprzez sztukę jak dzieci odbierają to co się dzieje na Ukrainie, nieludzką agresję, głęboko ludzki opór i walkę o godność ludzką.

Wystawa odbędzie się w Sarasocie, w Chasen Gallery II w centrum handlowym Westfield Siesta Key pod adresem 3501 S Tamiami Trail, Sarasota, FL 34239. Odbędą się dwa otwarcia: w sobotę 30 kwietnia o godz. 6pm oraz w niedzielę 1 maja o godz. 1pm. Rysunki będzie można obejrzeć i zakupić do 21 maja. I co najważniejsze, pieniądze ze sprzedaży trafią bezpośrednio do autorów, dzieci przebywających aktualnie na Ukrainie i w Polsce.

Jeśli jesteście albo akurat będziecie w Sarasocie, koniecznie zaplanujcie tak czas, żeby chociaż na chwilę pojawić się na tej wystawie. Zakupu będzie można dokonać zarówno za gotówkę jak i płacąc kartą kredytową.

A jeśli jesteście na Facebooku, zaproście do tego wydarzenia swoich znajomych www.facebook.com/events/1601040476928944

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *