Praca, praca, praca

Nieruchomości Wszystkie

Wielu z Was wie, że rynek nieruchomości na Florydzie jest teraz dosłownie szalony. Bardzo dużo ludzi się tutaj przeprowadza, a przez to jest dużo chętnych, mało domów i ceny są o wiele wyższe niż były 2 lata temu, rok temu, a nawet pół roku temu! To wszystko spowodowało, że ostatnio mam o wiele mniej czasu na pisanie… ale postaram się poprawić. 

Sytuacja na rynku nieruchomości spowodowała, że czas wolny, który kiedyś poświęcałam często na pisanie, teraz poświęcam na pracę. To nie tylko oglądanie domów, które wygląda teraz inaczej niż wcześniej. Teraz nie jest tak jak kiedyś, kiedy wybierałam 5-10 domów spełniających wymagania moich klientów i mogłam im pokazać te domy, z których wybierali jeden. Teraz jak pojawi się jeden dom dla danego klienta, wsiadam w samochód i jadę i robię to od razu albo jak najszybciej się da, bo zaraz tego domu może nie być na rynku. Potem szybka decyzja i składanie oferty… albo dalsze poszukiwania.

Oprócz oglądania domów, praca agenta nieruchomości wymaga również siedzenia przy komputerze. Składanie ofert, negocjacje, korespondencja, rozmowy z klientami, innymi agentami, prowadzenie transakcji itp. itd. To wymaga często wielu godzin przed monitorem. 

Mam nadzieję, że ta sytuacja chociaż trochę się uspokoi, że łatwiej będzie kupić dom, że nie będzie takiej walki i że będzie większy wybór, tak, żeby każdy znalazł dla siebie to o czym marzy…

Tymczasem wszystkich, którzy chcą kupić dom na Florydzie zapraszam do kontaktu. Mimo że nie jest łatwo, z chęcią pomogę w znalezieniu idealnego (albo bliskiego ideałowi) domu. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej poświęconej nieruchomościom w Sarasocie i okolicach www.KarolinaSellsFlorida.com 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *