Nieruchomości w North Port

Nieruchomości Wszystkie

North Port, położone ok. 30 minut drogi od Sarasoty to szybko rozwijające się miasto, które przyciąga coraz więcej mieszkańców, ceniących nie tylko spokój i naturę, ale przystępne ceny nieruchomości.

 

Jadąc z Sarasoty autostradą na południe, po ok. 30 minut znajdziemy się w North Port, które liczy obecnie ponad 66 tys. mieszkańców. Liczba ta szybko wzrasta, tak samo jak szybko rozwija się miasto.

Czym North Port różni się od Sarasoty? Wielu klientów zadaje mi to pytanie.

1. Na pewno cenami za nieruchomości! :)

North Port posiada ogromną ofertę domów wolnostojących na otwartych osiedlach bez restrykcji, przymusu płacenia HOA, co jest często spotykane w Sarasocie. 

Aktualnie sprawdzając moją bazę domów wolnostojących w North Port, na rynku jest dostępnych 410 domów wolnostojących na sprzedaż w cenie od $95,500 do $709,000. Zawężając kryteria wyszukiwania do domów z min. 3 sypialniami i basenem, mamy 96 domów w cenie od $169,900 do $709,000. 

Więcej na karolinasellsflorida.com/north-port-na-florydzie

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *