Hotel Oceanside Inn w Daytona Beach

Hotele Wszystkie

Będąc w Daytona Beach nocowaliśmy w Hotelu Oceanside Inn. Hotel położony przy samej plaży z przepięknym widokiem na Ocean Atlantycki.

 

Nie jesteśmy osobami bardzo wymagającymi jeśli chodzi o noclegi. Ważne, żeby było czysto! :) I w tym hotelu było, no może oprócz okien, które powinni częściej myć, szczególnie, że roztaczają się z nich piękne widoki.

Mimo że opinie o tym hotelu w Internecie są różne, nam bardzo marzył się nocleg w hotelu położonym nad samym oceanem, no i żeby był w miarę przystępny cenowo. Byliśmy miło zaskoczeni, no a najważniejsza była lokalizacja! 

Z hotelu można było obserwować słynną plażę, po której jeżdżą samochody czy przepiękny wschód słońca. :) Coś dla odmiany, bo u nas po zachodniej części Florydy nad wodą obserwujemy zachody słońca. Wolimy jednak te drugie, chociaż nie trzeba wcześniej wstawać, żeby zobaczyć to piękne zjawisko. :D

Zapraszamy do obejrzenia powyższego filmiku i poniższych zdjęć. 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *