U nas kolejne zmiany… mam pomocnika w moim biurze nieruchomości

Nieruchomości Sarasota Wszystkie

U nas kolejne zmiany… z uwagi na to, że ostatnio otworzyłam biuro nieruchomości, potrzebowałam kogoś do pomocy. Pomocnikiem, który do mnie dołączył okazał się mój mąż!

Już nieraz myślałam, że będę potrzebowała pomocy w mojej pracy. I nieraz namawiałam swojego męża na zrobienie licencji agenta nieruchomości. Ociągał się jakiś czas, ale kiedy postanowiłam otworzyć swoje biuro nieruchomości, stwierdził, że najwyższy czas zacząć się uczyć. Specjalnie dla mnie przyswoił wymagany materiał i zdał egzamin stanowy! 

Dzięki temu, że posiada licencję agenta nieruchomości, może mi pomagać w wielu aspektach mojej pracy. M.in. jeśli np. zdarzy się, że będę z jakimś klientem, a w między czasie zadzwoni inny klient, który będzie chciał zobaczyć dom, mój mąż będzie mógł mu ten dom pokazać (otwieranie domów i robienie tzw. showings wymaga licencji agenta nieruchomości). Oprócz tego ma już sporą wiedzę odnośnie rynku nieruchomości i prowadzenia transakcji. I tak jak ja będzie się dalej kształcił, żeby ją poszerzać, co wpłynie jeszcze na większą jakość świadczonych przez nas wspólnie usług.

Jak wielu z Was też wie, mój mąż jest z zawodu informatykiem i prowadzi swoją firmę informatyczną. Nie przestanie tego robić, świadcząc usługi głównie dla swoich stałych klientów. Jednak będzie się starał skupiać na nieruchomościach i pomocy mi w prowadzeniu biznesu.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem lub sprzedażą nieruchomości w naszych okolicach (Sarasota i Manatee County), zapraszamy do kontaktu. Właśnie uruchomiliśmy stronę internetową naszego biura! Zachęcamy do jej odwiedzenia na www.PalmHomesRealty.com 

Moja strona nadal będzie działała w wersji polskiej pod adresem www.KarolinaSellsFlorida.com

Zachęcamy również do dołączenia do naszych kont na social media. Wszystkie linki znajdziecie na naszych stronach.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *