Zostaliśmy zasypani ulotkami uniwersytetów

Edukacja Wszystkie

Nadszedł ten czas, kiedy trzeba się zdecydować, na które uniwersytety “będziemy” składać aplikacje. Nasz syn już od 2 lat jest zasypywany ulotkami ze szkół z całych Stanów Zjednoczonych.

Nasz syn właśnie kończy 11 klasę high school (polskie liceum). Już od wakacji będzie musiał mniej więcej podjąć decyzję, gdzie chciałby iść na studia i już niedługo będzie zaczynał składać aplikacje do konkretnych szkół. 

Od dłuższego czasu dostajemy w kółko pocztą ulotki ze szkół wyższych (uniwersytetów i collegów) z całych Stanów Zjednoczonych. Szkoły zachęcają w nich do złożenia aplikacji czy odwiedzenia kampusu osobiście. Niesamowite ile tego nazbieraliśmy przez ostatnie lata. Obiecałam mojemu synowi, że napiszę o tym chociaż krótko i zrobię zdjęcie. A potem je wyrzuci i zostawi sobie tylko te wybrane.

Ostateczna decyzja co do szkół u nas jeszcze nie zapadła, ale na pewno będziemy Wam o tym pisać więcej w ciągu najbliższych miesięcy.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *