Słoneczniki i borówka amerykańska w Albritton Fruit Farms w Sarasocie

Ciekawe miejsca Wszystkie

Ostatnio wybraliśmy się do Albritton Fruit Farms, gdzie mieliśmy okazję nazbierać sobie świeżej borówki amerykańskiej oraz zerwać kilka przepięknych słoneczników. Polecamy to miejsce wszystkim, którzy mieszkają w naszych okolicach!

Borówka amerykańska rośnie w tym miejscu od 2015 roku. W tym momencie można tu znaleźć aż 4 różne odmiany borówki. W tym roku sezon na zrywanie borówki zaczął się 18 marca i potrwa prawie do końca maja. Cieszymy się, że udało nam się załapać! To nie tylko świeże owoce prosto z krzaczka, ale również fajna atrakcja. Można się wybrać tam z rodziną, przyjaciółmi i napełniając wiaderka borówką, miło spędzić czas.

Oprócz tego dostępne są do zerwania przepiękne słoneczniki.

Przy farmie znajduje się wielka piaskownica dla dzieci, a po drodze można obejrzeć garaże ze starymi pojazdami. 

Zachęcam wszystkich do odwiedzenia tego miejsca. My na pewno na kolejny sezon znowu się wybierzemy. 

Obejrzyjcie koniecznie filmik i poniższe zdjęcia, a jak chcecie dowiedzieć się więcej o tym miejscu, zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej www.albrittonfruitfarms.com

 

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *