Poruszająca wystawa Ukrainian Kids’ Art w Sarasocie

Sarasota Wszystkie Wydarzenia

Wystawa Ukrainian Kids’ Art, o której już wcześniej pisałam, to nie tylko poruszające rysunki dzieci, które przeżywają wojnę na Ukrainie. To również niesamowita instalacja, która chwyta za serce. 

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji tego doświadczyć, a mieszkacie w Sarasocie lub okolicach, znajdźcie chwilę, żeby pomóc dzieciom, które przeżywają ten koszmar. I nie zapomnijcie zostawić listu do wybranego przez Was dziecka. A jeśli możecie, wybierzcie rysunek, który Wam się najbardziej spodobał lub który najbardziej Was poruszył i złóżcie donację. Zebrane środki dotrą do autorów rysunków!

Oprócz rysunków będziecie mogli zatrzymać się też przy niesamowitej instalacji stworzonej przez Wojtka Sawę. Sala lekcyjna ze spalonymi zeszytami czy nazwy zniszczonych miejscowości na pewno pobudzą wyobraźnię… Nie będę zdradzać za bardzo szczegółów. Być może ciekawość jeszcze bardziej zachęci do odwiedzenia tego miejsca i przekonania się, że było warto poświęcić trochę czasu.

Wystawa jest w Sarasocie, w Chasen Gallery II w centrum handlowym Crossings at Siesta Key (dawny Westfield Siesta Key) pod adresem 3501 S Tamiami Trail, Sarasota, FL 34239. Trwa tylko do 21 maja!

Wystawę można odwiedzić w następujących dniach:

Wtorek – Piątek 2:00 – 6:00 pm
Sobota 3:00 – 7:00 pm
Niedziela 2:00 – 6:00 pm

A już 17 maja w godz. 6:00 – 8:00 pm odbędzie się w tym samym miejscu Wieczór z Ukraińską Muzyką.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *