Spacer po nowym domu modelowym w Sarasocie na Florydzie

Nieruchomości Wszystkie

Zapraszam na spacer po domu modelowym na nowym osiedlu w Sarasocie na Florydzie.

Ten konkretny dom, który widzicie na poniższym filmiku, ma 2 sypialnie, 2 łazienki, biuro i garaż na 2 samochody. Jego powierzchnia to 1,843 stóp kwadratowych (171 m2), licząc tzw. Heated Area, czyli tam gdzie działa ogrzewanie/klimatyzacja. Nie wliczamy do tego garażu i tarasu.

Cena bazowa takiego domu (bez basenu) to ok. $400,000. Należy pamiętać, że do tej ceny należy doliczyć koszt działki oraz wszelkich udoskonaleń (tzw. upgrades), np. lepsze blaty kuchenne, podłogi itp.

Domy w cenie bazowej można porównać do domów w wersji pod klucz w Polsce. Są wykończone w środku, to znaczy mają podłogi, meble kuchenne, łazienkowe, sprzęty typu zmywarka, kuchenka. Nie mają tylko mebli. 

Należy też pamiętać, że domy modelowe są zazwyczaj wyposażone w wyższej jakości materiały wykończeniowe niż domy sprzedawane po cenie bazowej. No i są umeblowane. 

Wszystkich zainteresowanych zakupem domu (nie tylko tego z rynku pierwotnego) w Sarasocie i okolicach, zapraszam do kontaktu.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *