Dom szeregowy na wynajem roczny w Sarasocie

Nieruchomości Sarasota Wszystkie

Piętrowy dom szeregowy na Palmer Ranch w Sarasocie na wynajem roczny. Nowe budownictwo (ukończony w maju 2020), 3 sypialnie + loft, 2.5 łazienki, garaż, okolica pełna zieleni, ścieżek spacerowych. 

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu szeregowego w nowym budownictwie w Sarasocie na Palmer Ranch. Dom posiada 3 sypialnie + loft, który można przeznaczyć np. na game room. Z tarasu widok na zieleń i kanałek, przy którym często spacerują florydzkie ptaki. Osiedle zamknięte z basenem. 

Dom znajduje się w pobliżu sklepów, restauracji i ścieżki Legacy Trail. Na słynną plażę Siesta Key  Beach jest ok. 15 minut drogi samochodem.

Jest to rejon bardzo dobrych szkół:

Gulf Gate Elementary 7/10

Sarasota Middle School 9/10

Riverview High School 7/10

Szczegóły oraz zdjęcia znajdują się na stellar.mlsmatrix.com/matrix/shared/CkrdKlZzHp/8725DAYDREAMSTREET. Proszę się nie sugerować ocenami szkół, pod tym linkiem jest wykorzystana inna skala od 1 do 5.

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do kontaktu!

Karolina Moscicka, REALTOR®, e-PRO®
Keller Williams Classic Group

Email: karolinasellsflorida@gmail.com

Tel.: 941 735 7803

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *