Kaczki na Florydzie

Fauna Wszystkie

Kaczki, żółwie, aligatory… te i inne zwierzęta można spotkać we florydzkich stawach. A jest ich tutaj naprawdę sporo. Natura nas otacza ze wszystkich stron.

Ci co nas obserwują widzą, że często zamieszczamy filmiki czy zdjęcia natury na naszych profilach społecznościowych. Jesteśmy oczarowani tym, jak natura współdziała tutaj z człowiekiem. Na niektóre zwierzęta trzeba oczywiście bardzo uważać, jak aligatory, ale do niektórych, jak np. kaczek chce się podejść jak najbliżej.

Ostatnio siedziałam na leżaczku przy jednym z osiedlowych stawów, w którym często pływają kaczki (należy pamiętać, że zwierząt na wolności nie można tutaj karmić, jest to zabronione!). Widząc, że kaczki śmiało do mnie podpływają, wyciągnęłam do nich dłoń, w której trzymałam kawałki trawy. ;) Zachęcone zaczęły wychodzić ze stawu i podchodzić do mnie dosłownie na wyciągnięcie ręki. Nie dałam rady ich pogłaskać, ale były naprawdę blisko. Nie bały się, siadały sobie obok, niektóre zamykały na chwilę oczy, przysypiając.

Wszystko to nagrałam i zamieszczam poniżej. Uwaga! Filmik jest dosyć długi i może się niektórym wydawać nudny. Mam nadzieję jednak, że znajdą się tacy, co tak jak ja, lubią obserwować naturę. ;)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *