Embracing Our Differences, Sarasota 2022

Sarasota Wszystkie Wydarzenia

Już po raz kolejny do Bayfront Park w Sarasocie zagościła wystawa Embracing Our Differences. Myślę, że każdy, kto ma tylko okazję, powinien poświęcić chwilę czasu, żeby się przy niej zatrzymać.

O wystawie tej pisałam już w zeszłym roku na kierunekfloryda.com/embracing-our-differences-sarasota-2021. Cieszę się, że po raz kolejny zawitała ona do Bayfront Park w centrum Sarasoty. Polecam jako spacer dla całej rodziny.

Co zobaczycie na tej wystawie? Billboardy z inspirującymi cytatami. Przy każdym z nich warto się na chwilę zatrzymać i go przeanalizować. Zastanowić się jak my się w takich sytuacjach zachowujemy.

Czy nasze zachowanie nie rani innych?

Na co patrzymy w życiu?

Czy zanim ocenimy innych, staramy się postawić na ich miejscu?

Czy patrzymy na czyjeś piękno zewnętrzne czy wewnętrzne? 

Czy pomagamy innym tylko na pokaz?

Inne fajne przekazy z tej wystawy:

“Znajdź kogoś kto wiwatuje najgłośniej kiedy wygrywasz i kto inspiruje Cię kiedy przegrywasz”.

“Problemem nie jest, że jestem inny, ale oczekiwanie, że mam być taki sam jak inni”.

Wystawa będzie w Bayfront Park aż do 10 kwietnia, także macie sporo czasu, żeby ją zobaczyć. Naprawdę polecamy! A tych, którzy nie dadzą rady jej zobaczyć, zachęcamy do obejrzenia poniższych zdjęć.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *