Chalk Festival 2019

Wszystkie Wydarzenia

Już nieraz pisaliśmy o Chalk Festival w naszych okolicach. Tym razem impreza ta odbyła się w centrum Sarasoty i tym razem wybraliśmy się na nią na samym początku, kiedy uliczne dzieła tworzone kredą nie były jeszcze ukończone.


Chalk Festival to jedno z naszych ulubionych wydarzeń w Sarasocie i okolicach. Artyści z różnych krajów tworzą niezwykłe uliczne dzieła, które po ukończeniu oglądane z konkretnego punktu osiągają niesamowite wrażenie trójwymiarowości.

Zawsze oglądaliśmy je tuż przed ich ukończeniem albo już po ich ukończeniu. Tym razem, 6 kwietnia, wybraliśmy się w sobotę rano, kiedy artyści byli w połowie ich tworzenia, a niektórzy dopiero zaczynali swoje dzieło.

Każdy, kto ma okazję to zobaczyć, powinien. Jednak z naszego doświadczenia wiemy, że lepiej iść pod koniec festiwalu, wtedy można zobaczyć obrazy w całej okazałości.

Zachęcamy do obejrzenia powyższego filmu oraz poniższej galerii zdjęć. :)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *