Sarasota najlepsza na Florydzie i jedna z najlepszych w USA

Nieruchomości Sarasota Wszystkie

Sarasota ponownie znalazła się wysoko w rankingu przedstawiającym najlepsze miejsca do życia w USA. Została uznana za najlepsze miejsce na Florydzie i 18. najlepsze w całych Stanach Zjednoczonych!

Ranking został przygotowany przez U.S. News & World Report i ocenił 125 największych metropolii. Brano pod uwagę różne czynniki, m.in. atrakcyjność rejonu, rynek pracy czy jakość życia. W Sarasocie doceniono też przepiękne plaże i kwitnącą scenę kulturalną. 

Jeśli chodzi o rynek pracy zaznaczono, że Sarasota posiada dużo ofert pracy na rynku zdrowotnym, w turystyce czy w małych firmach.

W rankingu znalazły się również inne miasta Florydy: Melbourne (na miejscu 25), Fort Myers (35), Pensacola (37), Jacksonville (42), Tampa (56), Lakeland (59), Orlando (63), Port St. Lucie (78), Daytona Beach (99) i Miami (113).

Więcej na karolinasellsflorida.com/sarasota-ponownie-najlepsza

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *