Nowa odsłona naszego bloga

Nasz blog Wszystkie

Zbieraliśmy się z tym od dawna. Nasz blog ma już prawie 5 lat, dlatego jego “silnik” trochę się postarzał. W końcu się udało. :) Mamy nadzieję, że nowa odsłona Kierunku Floryda Wam się podoba.

Żeby strona internetowa prawidłowo wyświetlała się na różnych urządzeniach i spełniała swoją rolę, trzeba ją cały czas aktualizować. I tak staraliśmy się robić przez te 5 lat. Jednak z uwagi na to, że “silnik” strony się starzał, niektóre funkcjonalności stały się trudne do osiągnięcia. Z aktualizacją zwlekaliśmy ze względu na wkład czasu i pracy, jaki trzeba włożyć, żeby tego dokonać.

Wiemy, że jeszcze trochę zostało do zrobienia. Dlatego jeśli i zauważycie, że coś jeszcze nie działa do końca jak powinno, prosimy o informację, będziemy bardzo wdzięczni.

Wiemy też, że jeszcze nie przy każdym artykule wyświetla się zdjęcie przewodnie, ponieważ wymaga to od nas przygotowania takiego zdjęcia do każdego artykułu, a to niestety wymaga czasu. Będziemy to robić na bieżąco i na pewno już wkrótce blog będzie w 100% działał jak powinien. :)

Na pewno zauważycie, że blog wyświetla się lepiej na urządzeniach mobilnych. :) To był główny powód aktualizacji. :)

Oczywiście w międzyczasie będziemy na bieżąco wstawiać nowe artykuły, bo trochę się ich nam ostatnio nazbierało. :)

Wiemy, że czasami zmiany są ciężkie, ale mamy nadzieję, że nowa strona będzie Wam dobrze służyć i że przyzwyczaicie się i szybko zaakceptujecie jej nowy wygląd. :)

Pozdrawiamy wszystkich z Sarasoty na Florydzie. :)

Karolina, Piotr i Rafał

Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *