Sarasota jednym z najlepszych małych miast dla małych biznesów!

Biznes Nieruchomości Sarasota Wszystkie

Sarasota ponownie wysoko w rankingu! Tym razem przeanalizowano prawie 300 małych miast w USA pod względem rozpoczęcia małego biznesu i Sarasota uplasowała się na 2. miejscu!

Ranking przeprowadziła firma Verizon, która zebrała dane z prawie 300 miast w całych Stanach Zjednoczonych.

Co sprawia, że Sarasota przyciąga młodych przedsiębiorców? Może krótki czas dojazdu do pracy albo bogata, napędzana turystyką gospodarka, a może kwitnąca scena kulturowa? Albo przepiękne plaże, które sprawiają, że każdy chce się w domu czuć jak na wakacjach? ;) A może to wszystko po trochu? Jedno jest pewne, Sarasota przyciąga przedsiębiorców, którzy przyczyniają się do tego, że czuć w niej coraz bardziej innowacyjną atmosferę. A to z kolei przyciąga kolejnych przedsiębiorców. I co najważniejsze, ten wzrostowy trend cały czas się utrzymuje. :)

Więcej na karolinasellsflorida.com/sarasota-na-2-miejscu-w-rankingu-najlepszych-malych-miast-w-usa-do-rozpoczecia-malego-biznesu

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *