Siesta Key Crystal Classic 2015

Wszystkie Wydarzenia

Ten weekend obfitował w artystyczne wydarzenia. W sobotę podziwialiśmy rysunki 3D na ulicach, a w niedzielę rzeźby z piasku na naszej ulubionej plaży Siesta Key. :)

Jest to jedno z naszych ulubionych wydarzeń w Sarasocie i okolicach. Tak samo jak i w zeszłym roku tak i tym rzeźby zrobiły na nas ogromne wrażenie.

Żeby nie mieć problemów z parkingiem tak jak w zeszłym roku, wybraliśmy się na plażę w niedzielę z samego rana, jeszcze przed rozpoczęciem imprezy. Ponieważ w niedzielę po południu nastąpiło wyłonienie zwycięzców oraz wręczenie medali, mogliśmy podziwiać artystów, którzy jeszcze wykańczali swoje prace.

Aby zobaczyć artystów i rzeźby z bliska, należało zapłacić za wstęp 6 dolarów od osoby. Można było korzystać z wejściówki przez cały dzień. Przy każdej rzeźbie można było wrzucić ćwierćdolarówkę lub dowolny banknot co oznaczało oddanie głosu na tę rzeźbę. Rzeźba, która nam się najbardziej podobała, zdobyła 3 miejsce. :)

Oprócz profesjonalnych rzeźb, obok było miejsce dla amatorów, gdzie również powstawały ciekawe budowle, jednak o wiele mniejsze. :)

Jak co roku znalazło się również miejsce na logotypy firm uczestniczących w wydarzeniu. Nawet reklamy wyszły pięknie. :)

Jeśli chcecie sobie przypomnieć rzeźby z zeszłego roku, zapraszamy na kierunekfloryda.com/zawody-z-rzezbienia-z-piasku-na-siesta-key-beach Zachęcamy również do obejrzenia naszej galerii zdjęć oraz filmu.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *