Siesta Key Crystal Classic 2022

Wszystkie Wydarzenia

Kolejne zawody z rzeźbienia z piasku na plaży Siesta Key Beach za nami. W tym roku wyglądało to trochę inaczej. Niestety, ale przechodzący sztorm Nicole trochę utrudnił rzeźbiarzom pracę.

Kiedy dowiedziałam się, że sztorm Nicole spowodował opóźnienia oraz utrudnienia w tegorocznych zawodach Crystal Classic, przez chwilę pomyślałam, czy warto w ogóle jechać to zobaczyć. Zaraz potem pomyślałam, że jak najbardziej warto! Chociażby po to, żeby wesprzeć artystów, którzy mimo wszystko nie przerwali swojej pracy!

Na poniższych zdjęciach zobaczycie jak to wyglądało. Niestety było sporo wody, która podmywała rzeźby, a niektórym zablokowała możliwość pokazania całego projektu. Ale i tak warto było to zobaczyć!

Co ciekawe, artyści, przez utrudnienia, zgodzili się podzielić wygraną po równo! Na stronie oficjalnej www.siestakeycrystalclassic.com zobaczycie m.in., które rzeźby wygrały w tegorocznych zawodach. Informacja ciekawa przede wszystkim dla tych, którzy tak jak my, głosowali za pomocą specjalnych żetonów, na swoje ulubione rzeźby.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *