Zawody z rzeźbienia z piasku na Siesta Key Beach

Wszystkie Wydarzenia

O odbywających się co roku zawodach z rzeźbienia z piasku na Siesta Key Beach wiedzieliśmy już wcześniej. Koniecznie chcieliśmy to zobaczyć. Opłacało się. Na Siesta Key Beach wybraliśmy się dzisiaj. Rzeźby były niesamowite. :)

Od 14 do 18 listopada na plaży Siesta Key odbywają się zawody z rzeźbienia z piasku. Do konkursu stają zawodowcy, którzy z piasku tworzą po prostu cuda. Oprócz tego odbywa się dodatkowy konkurs dla amatorów.

Aby obejrzeć wszystko z bliska trzeba zapłacić 6 dolarów od osoby. Wtedy można wejść do specjalnie ogrodzonego terenu, gdzie znajdują się wszystkie rzeźby. Ci co nie chcą płacić, mogą zobaczyć rzeźby z dalszej odległości z plaży. Oprócz tego dla wszystkich dostępne są stoiska różnych firm, można nie tylko dobrze zjeść ale też zakupić różnego rodzaju produkty czy usługi.

Każdy kto już wejdzie na teren zawodów może oddać swój głos na daną rzeźbę, wrzucając 25 centów. Ten, kto uzbiera najwięcej pieniędzy, wygra zawody. Zebrane środki przeznaczone są na ochronę żółwi, także idą na szczytny cel.

Sfotografowaliśmy i nagraliśmy wszystkie rzeźby biorące udział w konkursie. Ciekawi jesteśmy, która rzeźba podoba Wam się najbardziej. Nasz synek głosował na “Mother of Dragon”.
[Not a valid template]

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *