Zachód słońca na Siesta Key Beach 16 sierpnia 2020

Wszystkie Zachody słońca

Ci co byli na zachodnim wybrzeżu Florydy, wiedzą, że mamy przepiękne zachody słońca. Przykładem jest ten z wczorajszego dnia na plaży Siesta Key Beach w Sarasocie.

 

Z uwagi na letnie upały, w okresie wakacyjnym zazwyczaj wybieramy się na plażę wieczorami, kiedy już jest ciut chłodniej. :) A przy okazji możemy podziwiać przepiękne zachody słońca, które często są wyjątkowe, kolorowe i niesamowite.

Jak tylko będziecie mieli okazję, koniecznie wpadnijcie na zachód słońca na naszą ukochaną Siestę. I jeśli zobaczycie trochę chmurek, nie uciekajcie z plaży od razu jak zajdzie słońce (jak co poniektórzy). Często to po zachodzie rozpoczyna się ten piękny “seans” wypełniony kolorami.

Tymczasem, jeśli nie jest Wam dane teraz tutaj być, zachęcam do obejrzenia filmiku i poniższych zdjęć. Mam nadzieję, że dzięki temu chociaż przez chwilę poczujecie się jakbyście tu byli. 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *